x

Zaloguj się

Jeśli nie pamiętasz lub nie posiadasz hasła skontaktuj się z nami info@topsystemy.pl

Wymiana wylewki w urządzeniach awaryjnych

WYMIEŃ SWOJĄ WYLEWKĘ... NA WYLEWKĘ AXION ADVANTAGE™

Zestaw AXION Advantage to najwyższej jakości rozwiązanie medyczne dla specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa chcących zmodernizować istniejące urządzenia awaryjne.

Firma Haws® wprowadza innowacyjną wylewkę AXION® dla większości urządzeń dostępnych na rynku

Zestaw AXION Advantage jest przeznaczony do modernizacji urządzeń awaryjnych. Konstrukcja medyczna niezrównanej jakości i technologia AXION MSR™ zwiększa możliwości urządzeń awaryjnych dzięki optymalnemu rozwiązaniu ratującemu osoby poszkodowane, zachowując jednocześnie zgodność z normą ANSI.

Dlaczego AXION MSR™?

Rewolucyjna konstrukcja odwróconego przepływu wody AXION wypłukuje zanieczyszczenia z wewnętrznej części oka i wrażliwej jamy nosowej, dzięki czemu jest to jedyny system przeznaczony do przemywania oczu. W skład zestawu wchodzi: wylewka myjki do oczu i twarzy AXION MSR lub wylewka myjki do oczu i twarzy AXION MSR  oraz wylewka do natrysku bezpieczeństwa AXION MSR, opcje i akcesoria sprzętu przyłączeniowego, zgodny z normą ANSI manometr pomiarowy myjki do oczu, miarka, kompletna instrukcja instalacji, wytyczne dotyczące zachowania zgodności z normą ANSI Z358.1 oraz instrukcje dla przeprowadzania testów. Ponad to każdy z zestawów dostępny jest w wersji ABS lub w wykonaniu ze stali nierdzewnej.

AXION MSR, to rozwiązanie, które pozwala na:

ZMNIEJSZENIE OBRAŻEŃ

Odwrócone strumienie w myjce do oczu i twarzy oczyszczają oko z zanieczyszczeń, delikatnie wypłukując zanieczyszczenia z wewnętrznej części oka i jamy nosowej, co pozwala ograniczyć dalsze obrażenia osób poszkodowanych.

WIĘKSZA ULGA DLA OSÓB POSZKODOWANYCH
Równomierny wypływ wody w myjce do oczu i twarzy zapewnia równą, spójną, przewidywalną wysokość i obwód strumienia, poprawiając komfort użytkowania, umożliwiając spełnienie wymogu dotyczącego zachowania pełnego 15-minutowego okresu przemywania zgodnie z normą ANSI Z358.1.

ZGODNOŚĆ Z NORMĄ ANSI Z358.1
Dzięki poprawnej instalacji produktów AXION MSRna terenie obiektu i sprawdzeniu pod względem zgodności z normą ANSI zyskasz komfort, wiedząc, że Twój obiekt zapewnia reakcję najwyższej jakości pod względem medycznym w sytuacji awaryjnej.

Dzięki czterem zestawom z niezbędnymi częściami do konwersji 80% obecnych na rynku konkurencyjnych myjek do oczu i pryszniców, Twoje miejsce pracy otrzyma narzędzia umożliwiające modernizację starszych produktów, wymianę nieskutecznych konkurencyjnych produktów i kontrolę zachowania stałej zgodności z normą ANSI.

Modernizacja systemu jest  prosta – wystarczy zdjąć dotychczasową głowicę, wybrać jedno z dołączonych złączy i podłączyć wylewkę AXION Advantage.

Zestaw znajduje zastosowanie w pracy:

•  personelu odpowiedzialnego za ochronę zdrowia i bezpieczeństwo środowiska

•  zarządców obiektów

•  personelu laboratoryjnego i medycznego

•  zakładów produkcyjnych i przemysłowych

•  szkół i uczelni

•  przemysłu ciężkiego

•  biur firm i obiektów magazynowych

 

Zachęcamy do skorzystania z przeglądów okresowych prowadzonych przez wyspecjalizowany dział naszego serwisu. Nasi serwisanci fachowo sprawdzą działanie każdego urządzenia, wyeliminują ewentualne usterki oraz pomogą dobrać odpowiednie akcesoria i części zamienne.

Podczas wizyty serwisanta firmy Topserw będzie można dokonać wymiany wylewki na innowacyjną wylewkę Axion MSR.