x

Zaloguj się

Jeśli nie pamiętasz lub nie posiadasz hasła skontaktuj się z nami info@topsystemy.pl

O nas

Firma
Od lat specjalizujemy się w dostarczaniu sprzętów oraz produktów służących bezpieczeństwu pracy oraz ochronie zdrowia i środowiska. Służymy profesjonalnym doradztwem technicznym i produktowym. Jeśli masz projekt, w którym głównym problemem jest zabezpieczenie miejsca pracy i środowiska przed działaniem czynników chemicznych i niebezpiecznych, jeśli chcesz poznać najnowsze rozwiązania technologiczne wykorzystywane w przemyśle, a może projektujesz park z urządzeniami do picia wody, to dobrze trafiłeś. Naszą dewizą są Rozwiązania skrojone na miarę potrzeb - Twoich potrzeb.

 
Firma
Serwis
Okresowe przeglądy stanu technicznego Państwa urządzeń to inwestycja, pozwalająca na wczesne rozpoznanie uszkodzeń ich wyeliminowanie lub maksymalne ograniczenie konsekwencji, jakie mogą za sobą pociągnąć, m.in. utrata zdrowia lub życia pracowników, koszt zakupu nowych urządzeń lub kosztowna wymiana ich elementów. Wybierając nasz serwis mają Państwo gwarancje najwyższej jakości świadczonych usług. Duży nacisk kładziemy na szybką reakcję serwisu po otrzymaniu zgłoszenia oraz stałą dostępność części zamiennych.
Serwis
Kontakt
Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Udostępniliśmy dla Państwa kilka możliwości szybkiego i łatwego kontaktu z naszym działem handlowym. Zakładka e-mail umożliwia wysłanie wiadomości, pytań i sugestii, na które z przyjemnością odpowiemy w jak najkrótszym czasie. Dodatkowo uruchomiliśmy dla Państwa formę kontaktu on-line, zachęcamy do korzystania z LiveChat, na którym to mogą Państwo zadać naszym specjalistom wszelkiego rodzaju pytania, które z pewnością nie pozostaną bez odpowiedzi z naszej strony.  Jest to prosta formuła, która nie wymaga instalowania dodatkowych aplikacji na LiveChat mogą Państwo bezpośrednio rozmawiać z naszymi asystentami. Pozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. 
Kontakt